Delfin TS 2100 - glassköljare bordsmodell - grå
Snabb och effektiv glasdisk med Delfin TS 2100 bordsmodell
Delfin TS 2100 glassköljare som bordsmodell i grått är utvecklad för att möta de höga kraven i välbesökta barer, restauranger och caféer, där tempot är högt och serveringen kräver ett konstant flöde av kristallklara glas. Med denna praktiska bordsmodell får du en noggrann och snabb diskning av alla typer av dricksglas direkt vid serveringsstationen.
Glassköljaren placeras enkelt på baren eller arbetsbänken och ger en jämn rengöring som avlägsnar rester av skum, fruktkött och läppstift på några sekunder. Den moderna grå designen och konstruktionen i rostfritt stål gör att enheten smälter in naturligt i professionella barmiljöer, samtidigt som den tål frekvent och intensiv daglig användning.
Den medföljande utrustningen gör installationen enkel och smidig, så att du snabbt kan integrera glassköljaren i det dagliga arbetsflödet och optimera tempot bakom baren.
- Längd: 30 cm
- Bredd: 25 cm
- Höjd: 15 cm
- Material: Rostfritt stål
- Färg: Grå
- Innehåll: 1 st. glassköljarenhet, 1 st. vattenslang, 1 st. avloppsslang, 4 st. monteringsfästen, 1 st. bruksanvisning
Fuchs Gastro
Fuchs Gastro tillverkar funktionell och slitstark barutrustning för den professionella branschen, med fokus på driftsäkerhet, god hygien och genomtänkt ergonomi.
| Storlek | 40 x 35.5 x 20 cm |
|---|---|
| Färg | Anthracite Grå |
| Brand | Fuchs Gastro |
- SKU:
- 1334943
Trygg handel hos Barlife
Oberoende recensioner och en säker dansk webbutik




4,6/5
4.800+ recensioner


Certifierad webbutik




4,8/5
2000+ recensioner
Alla recensioner läses av Barlife innan publicering.
